Apartmendi kasutus- ja tühistamistingimused

Kasutustingimused

SISSE- JA VÄLJA REGISTREERIMINE

Meie majutusasutus pakub iseteenindusliku sisseregistreerimise võimalust. Meil ei ole kohapeal vastuvõttu või isikut, kes annaks kätte võtmeid!

Sisseregistreerimine on alates kell 15:00 Samas lahkudes, broneeringu viimasel päeval, peab olema apartment vabastatud ja võtmed tagastatud, hiljemlat kell 12:00 Seda loomulikult siis, kui ei ole ette eraldi kokkulepitud muudes aegades.

Võtmed asuvad kohapeal, lukustatud võtme karbis, mis on koodiga avatav. Vastava juhise, kuidas saada sisse välisuksest (luku kood või võtmete asukoht) ning kuidas pääseda sisse apartmenti (kus asub võtme karp ja mis on selle päeva avamise kood), edastatakse Teile eelmise päeva õhtuks või siis broneeringu päeva hommikuks.

Valite ise endale sobiliku hetke või kellaaja, millal soovite siseneda apartmenti. Võtmed ootava Teid kohapeal.

Lahkudes, broneeringu viimasel päeval, pange palun võtmed tagasi võtme karpi, sulgege kaas ja segage koodi numbreid selliselt, et meie edastatud koodi ei oleks võimalik koheselt lugeda.

PARKIMINE

Enamustel apartmentidel on TASUTA parkimise võimalus.
Lugege kindlasti kodulehel olevat kirjeldust, mis puudutab parkimise tingimusi, konkreetse apartmendi kohta, kui olete oma peatumise koha valiku teinud.

WIFI

Kõikides apartmentides on TASUTA WIFI ühendus olemas.

INFOKAUST

Kõikides meie apartmentides on ka vajalik- ja kindlasti huvipakkuv info infokaustas, kus on välja toodud nii vaatamisväärsused, gurmaanidele kindlasti midagi ja võimalikud einestamise kohad lähiümbruses, näiteks hommikusöögiks.

VOODIPESU JA RÄTIKUD

Apartmendis on voodipesu ja rätikud valmis pandud ja need on loomulikult apartmendi maksumuse sees. Siinkohal teavitame Teid ka sellest, et iseseisvalt kappidest või sahtlitest lisa pesu või rätikuid võtta, on kindlasti keelatud. Kõik sellised tegevused on võimalikud, ainult eelneval kokkuleppel või ette tellides. Oleme mõelnud ka nendele inimestele, kellel meeldib kanda toas susse. Ka need on olemas ja valmis pandud ning ootavad teid.

LISAVÄÄRTUSED

Kõikides meie apartmentites on olemas nii kohvi kui tee ja seda siis apartmendi hinna sees. Samuti kõik vajalikud nõud , köögitarbed , pesemisvahendid.

ÖÖRAHU

Palume Teil suhtuda sellesse mõistvalt ja lugupidavalt, et öörahu on vastavalt kodukorrale alates kella 22:00-ist ja nädalavahetustel alates 00:00-ist. Öörahu tähendab seda, et siis keeratakse muusika vaiksemaks ning vesteldakse normaalse hääletooniga. Nagu koduski. Sellise kodukorra rikkumise eest on meil võimalik küsida Teilt leppetrahvi 150€

Tühistamistingimused

Broneeringu tühistamistingimused ja võimalused

V&T Apartments broneerimisel, toimub alati pangakaardiga kodulehel või sularahas kohapeal, ettemakse.

Sularahas ettemakse soovi korral, tuleb meiega koheselt ühendust võtta ja broneering kokkuleppida.

 

Broneeringu tühistamine:

Külastaja saab tasuta tühistada broneeringu kuni 15 päeva enne saabumist. Sel juhul maksab V&T Apartments teile kogu makstud summa tagasi.

Kui broneering tühistatakse 5 – 14 päeva enne saabumist, tagastatakse külastajale 50% makstud summast.

Alates 4 päeva enne saabumist, tühistamise korral, makstud summat ei tagastata.

Kui külastaja ei ilmu kohale, tuleb tal maksta broneeringu koguhind.

Broneeringu kuupäeva muutmine:

Broneerija soovil ja V&T Apartmets võimaluse korral, on võimalik tõsta broneeringut ringi ja broneerida uusi kuupäevi. Selleks tuleb meiega võtta ühendust vähemalt 2 tööpäeva enne broneeringu algust. Broneeringute ringi tõstmine on võimalik üks kord, broneeringu kohta.

Kõik tellitud lisateenused (lisavoodi, voodipesud ja rätikud) kanduvad üle uude broneeringusse, kogu mahuga ja broneeringut ringi tõsta ei saa osaliselt, vaid kogu tellitud mahus.

Info

1. BRONEERINGUTINGIMUSTE KEHTIVUS

1) Broneeringuingimused kehtivad vtvarahaldus.ee (registrikood:  14830047, telefon: +372 512 9841) veebipoes ostja (edaspidi Ostja) ja ettevõtja V&T Varahaldus OÜ (edaspidi koduleht vtvarahaldus.ee) vahel kaupade ostmisel.

2) Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad vtvarahaldus.ee lehel broneerimisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad võlaõigusseadus (edaspidi VÕS), tarbijakaitseseadus (edaspidi TKS) ja teised õigusaktid.

3) Koduleht vtvarahaldus.ee jätab endale õiguse teha broneeringutimustes muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse kodulehel vtvarahaldus.ee.

2. HINNAINFO

1) Rendi hind on nähtav renditava apartmendi juures.

2) Kui tellimus on esitatud enne broneeringuingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse Ostja ja koduleht vtvarahaldus.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

4) Koduleht vtvarahaldus.ee jätab endale õiguse teha rendi hindades muudatusi. Nimetatud muudatusi kajastatakse koduleht www.vtvarahaldus.ee.

5) Kõik hinnad on toodud eurodes.

3. MAKSEVIISID

1) Vtvarahaldus.ee lehel on võimalik tasuda Swedbank, SEB, Luminor,  LHV , Coop Pank ja PocoPay pangalinkidega.

2) Kõik maksed toimuvad eurodes ning arvestatakse maksja kontolt maha eurodes.

3) Pangalinkide makseid vahendab lepingu alusel Maksekeskus AS

4) Koduleht on isikuandmete vastutav töötleja.  koduleht edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

4. BRONEERINGU VORMISTAMINE

1) Kontrolli broneeritava apartmendi saadavust soovitud ajal vajutades ‘Kontrolli saadavust‘.

2) Kui apartment on saadaval, siis vajuta ‘Kinnita broneering‘ nupul.

3) Broneeringu vormistamise lehel täitke nõutud andmeväljad korrektselt, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub kiire ja tõrgeteta broneering ning hilisem võimalik vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Sisestatud e-postile saadetakse kinnitus.

3) Märkige, et olete tutvunud ja nõustute broneeringutingimustega ning esitage tellimus, vajutades ‘Broneeri’ nupule.

4) Teile kuvatakse makseviisideks pangalingid, valige sobiv pangaling ja sooritage makse. Peale maksmist on broneering automaatselt kinnitatud.

5. BRONEERINGULEPINGU JÕUSTUMINE

1) Broneeringulepinguga kohustub koduleht vtvarahaldus.ee andma Ostjale üle broneeritud apartmendi, Ostja aga kohustub koduleht vtvarahaldus.ee-le tasuma broneeringu eest esitatud arvel näidatud summa.

2) Broneeringuleping jõustub pärast Ostja tehtud makse laekumist kodulehe vtvarahaldus.ee pangakontole.

6. PRETENSIOONIDE ESITAMISE KORD

4) Broneeritud apartmendi nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada e-postiaadressile info@vtvarahaldus.ee pretensiooni, kus on märgitud tellimuse esitaja nimi, kontakttelefon, tellimuse number ja toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.

5) Kõik pretensioonid vaadatakse läbi ja Ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.

7. OSTJA ÕIGUS PÖÖRDUDA EUROOPA LIIDU TARBIJAVAIDLUSI LAHENDAVA PLATVORMI POOLE

1) Kui ostjal on kodulehe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@vtvarahaldus.ee.

2) Kui ostja ja koduleht ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada SIIN. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

3) Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.