MEIST JA SAAMISLUGU

Meie ettevõtte asutajaliikmed on kindlasti oma ala suured entusiastid ja spetsialistid, kes on saanud erinevates ettevõtetes oma kogemused, paljudes kohtades ennast täiendanud ja täiendkoolitanud ning omades suuri kogemusi selles osas, kuidas kliente teenindada, mis on ootused ja kuidas neid tagada ning veendunud selles, et see tegevus paneb neil silmad särama. Seepärast ongi kokku saadud ning erinevad väiksemad klienditeeninduse ettevõtted (hoolduskoristus, maaklerteenused, rendi- ja üüriteenused) koondatud ühise kaubamärgi alla

V&T Varahaldus 

Oma tegevustes ja teenustes püüame alati esitada küsimusi „miks nii“ ja „kuidas saaks veel paremini“. Seeläbi oleme leidnud just oma lähenemise ning oma teostused, et eristuda hallist keskmisest massist ja olla alati ning püsivalt arenemises. Seda nii tööde protsesside kui oma teenuste hinnastamise osas. Mis teha, konkurents on suur ja motiveeriv. 

V&T tegeleb nii majutusteenuste osutamisega kui kinnisvara hoolduse ja puhastusega. Alates administraatorist kuni puhta ja tervisliku töökeskkonnani välja. 

TEGEVUSED:

Oleme ennast positsioneerinud kui kinnisvara omanikele / haldajatele just lisaväärtuste tagajat. Oma tööde ja tegemiste üleseehituses, soovime enda kanda võtta kõik igapäevased ja spetsiifilised kliendi mured ning soovid ja teha seda nii, et oleme ise oma tegevuses märkamatud, kuid tagame kliendile järjepideva rahulolu ning võimaluse keskenduda oma põhitegevusele ja seda puhtas, tervislikus ja meeldivas töökeskkonnas. 

Logo, company name Description automatically generated

Me lähtume oma klientide individuaalsetest ja ehk isegi unikaalsetest vajadustest nii teenuse sisu kui ka vormi osas. Meie jaoks on oluline iga klient ning tema pikaajaline rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust, mida meie senised kliendid on kõrgelt hinnanud. 

KVALITEET:

V&T  jaoks on kvaliteetne teenus prioriteet ja seeläbi tagame endale pideva ja pikaajalise kliendibaasi. 

Näiteks puhastusteenustes kasutame ainult kvaliteetseid vahendeid ja professionaalseid ning kaasaegseid tehnoloogiaid ning seadmeid, mis võimaldavad pakkuda head kvaliteeti ka kõige nõudlikumale kliendile. Kasutame võimalikult palju just looduslikke vahendeid, mis tagavad tervisliku töökeskkonna nii tundlikumatele inimestele kui ka  allergikutele.

Administraatorid, kes puutuvad igapäevaselt kokku klientidega ja ärihoonete külastajatega, saavad regulaarset täiendõpet klienditeeninduse valdkonnas ja samuti nii hoone turvalisust puudutavates küsimustes kui ka hoonete hooldajatega koostöö tegemistes.  

Loomulikult kõige suurem tõestus on meie töö ja selle tulemus, mida sooviksime ka Teile edasi anda, kui positiivset elamust ning ennast tõestada Teile, läbi oma tegevuste.  

MEIE TÖÖTAJAD: 

Meie peamiseks ettevõtte ressursiks on loomulikult meie töötajad. Olgu nendeks siis puhastusteenindajad, administraatorid, maaklerid või muruniitjad. V&T pöörab suurt tähelepanu oma töötajate pidevale täiendusõppele ja nende teadmiste ning pädevuste edasi arendamisele ja üldise hea õhkkonna loomisele ettevõttes ning selle järjepidavale hoidmisele.  

Me hoiame oma töötajaid. Rõõmus töötaja on produktiivne töötaja. 

 

V&T Varahaldus

Laki 9a, Tallinn 10621

+372 666 5003
halloo@vtvarahaldus.ee
Registrikood: 14830047
KMKR: EE102291979
Scroll to Top