Me oleme teistsugused

Hoolime üksikasjadest, mis teevad kliendil tuju paremaks

V&T Varahaldus

Oma tegevustes ja teenustes püüame alati esitada küsimusi „miks nii“ ja „kuidas saaks veel paremini“. Seeläbi oleme leidnud just oma lähenemise ning oma teostused, et eristuda hallist keskmisest massist ja olla alati ning püsivalt arenemises. Seda nii tööde protsesside kui oma teenuste hinnastamise osas. Mis teha, konkurents on suur ja motiveeriv. 

V&T tegeleb nii majutusteenuste osutamisega kui kinnisvara hoolduse ja puhastusega. Alates administraatorist kuni puhta ja tervisliku töökeskkonnani välja. 

Tegevused

Oleme ennast positsioneerinud kui kinnisvara omanikele / haldajatele just lisaväärtuste tagajat. Oma tööde ja tegemiste üleseehituses, soovime enda kanda võtta kõik igapäevased ja spetsiifilised kliendi mured ning soovid ja teha seda nii, et oleme ise oma tegevuses märkamatud, kuid tagame kliendile järjepideva rahulolu ning võimaluse keskenduda oma põhitegevusele ja seda puhtas, tervislikus ja meeldivas töökeskkonnas. 

Me lähtume oma klientide individuaalsetest ja ehk isegi unikaalsetest vajadustest nii teenuse sisu kui ka vormi osas. Meie jaoks on oluline iga klient ning tema pikaajaline rahulolu. Oma praegustele ning tulevastele teenuste tellijatele pakume paindlikku ja kliendisõbralikku teenindust, mida meie senised kliendid on kõrgelt hinnanud. 

Meie tegevus numbrites

0 +

Õnnelikku klienti

0

Aastat Kogemust

0 +sqm

Koristatud Pinda

KVALITEET:

V&T  jaoks on kvaliteetne teenus prioriteet ja seeläbi tagame endale pideva ja pikaajalise kliendibaasi. 

Näiteks puhastusteenustes kasutame ainult kvaliteetseid vahendeid ja professionaalseid ning kaasaegseid tehnoloogiaid ning seadmeid, mis võimaldavad pakkuda head kvaliteeti ka kõige nõudlikumale kliendile. Kasutame võimalikult palju just looduslikke vahendeid, mis tagavad tervisliku töökeskkonna nii tundlikumatele inimestele kui ka  allergikutele.

Administraatorid, kes puutuvad igapäevaselt kokku klientidega ja ärihoonete külastajatega, saavad regulaarset täiendõpet klienditeeninduse valdkonnas ja samuti nii hoone turvalisust puudutavates küsimustes kui ka hoonete hooldajatega koostöö tegemistes.  

Loomulikult kõige suurem tõestus on meie töö ja selle tulemus, mida sooviksime ka Teile edasi anda, kui positiivset elamust ning ennast tõestada Teile, läbi oma tegevuste.  

MEIE TÖÖTAJAD:

Meie peamiseks ettevõtte ressursiks on loomulikult meie töötajad. Olgu nendeks siis puhastusteenindajad, administraatorid, maaklerid või muruniitjad. V&T pöörab suurt tähelepanu oma töötajate pidevale täiendusõppele ja nende teadmiste ning pädevuste edasi arendamisele ja üldise hea õhkkonna loomisele ettevõttes ning selle järjepidavale hoidmisele.  

Me hoiame oma töötajaid. Rõõmus töötaja on produktiivne töötaja. 

Usaldusväärne partner Teie kinnisvarale

Oleme oma tegevustes väga paindlikud

Väga personaalne teenuste hinnastamine.

Oleme alati Teie jaoks olemas

Kliendisuhtlus ja avatus ning meie tegevuste läbipaistvus.

Meie peale saab alati kindel olla

Klient on meie jaoks alati partner mitte lihtsalt arve aadress.

Mida kliendid meie kohta räägivad

Hoolime oma klientidest ning anname endast kōik, et tagasiside oleks positiivne.

Õnnelikku klienti
0 +
Google reiting
0

Meie koostööpartnerid