PUHASTUS- JA KORISTUSTEENUSED

KÕIK algab õige partneri leidmisest

MIKS MEIEGA?

V&T Varahalduse puhul on tegemist oma ala entusiastidega, kes on ennast selles valdkonnas pidevalt täiendanud ja arendanud ning saanud ka vastavad kutsetunnistused (Puhastusteenindaja EKR tase 3), et oma oskuseid tõestada. Loomulikult kõige suurem tõestus on meie töö ja selle tulemus, mida sooviksime ka Teile edasi anda, kui positiivset elamust.

Mis on hoolduskoristus?

Hoolduskoristus on regulaarne perioodiline koristusteenus. Hoolduskoristus tagab ruumide meeldiva väljanägemise, ning lisaks puhtusele, annavad hästi hooldatud ruumid kliendile meeldiva üldmulje ja aitavad luua ohutu ning tervisliku töökeskkonna. Meie hoiame kliendi ruumid puhtad, ning klient saab pühenduda oma põhitegevusele.

Regulaarne hoolduskoristus on eriti efektiivne, kui teha lisaks hoolduskoristusele ka teisi puhastus- ja koristustöid. Näiteks: aknapesu, erinevate põrandakatete süvapesu, kaitseainega katmist, suurpuhastustöid.

Koristusteenuses võib sisalduda ka lillede hooldus, erinevate tekstiilmaterjalide puhastus ja pesemine, hügieenitarvikute (tualettpaber) tellimine ja paigaldus, porivaipade vahetus jne. 

MILLISEID TOOTEID JA VAHENDEID KASUTAME?

Kui päevakorras on kodu- või büroo pindade hoolduskoristus, siis kindlasti ei tasu unustada seda, et kasutatavad puhastusvahendid ja tooted peavad sobima kõikidele inimestele, kes nende pindadega pidevalt kokku puutuvad. Seda nii kõrgendatud lõhnatajuga inimesi kui ka allergikuid silmas pidades.

Sellest tulenevalt kasutame ainult keemiavabu ja looduslike tooteid.

  • Kontorite koristus
  • Büroomaja üldpindade koristus
  • Büroomaja väliterritooriumi korrashoid
  • KÜ koristusteenused

 

HOOLDUSKORISTUSE TEENUS SISALDAB

  • tolmu eemaldamine mööblilt käeulatuse kõrguselt (riiulitelt ja kapipealsetelt vabadelt pindadelt) klaaspindade ja peeglite kohtpuhastus (v.a aknad)
  • vaipade ja põrandate puhastamine tolmuimeja ning niiske mopiga kõigis ruumides. võimaluse korral ka mööbli alt
  • tualettruumis ja vannitoas tualetipoti puhastus seest ja väljast, kraanikausi, vanni/dušikabiini puhastus
  • köögis tööpindade niiske puhastus, pliidiplaadi puhastus, kraanikausi puhastus, köögimööbli uste puhastus väljast

NB! Hoolduskoristuse käigus ei eemaldata tugevat katlakivi, raskeid plekke ja tugevat mustust
Vajadusel saame lisatasu ees teostada ka erinevaid lisatöid, milles lepitakse kokku tellijaga eraldi

Tellija soovi kohaselt oleme valmis hankima ka vajaminevaid tooteid, mille kohta peetakse eraldi arvestust ja kajastatakse arves eraldi real ( prügikotid, hügieenitarvikud, kätepaberid, vedelseep jne. )

Äri- ja bürooruumide koristusel puhastatakse põrandapinnad kuivalt ja niiskelt. Samuti puhastatakse ja võetakse vabadelt pindadelt tolmud (töölauad, kapid, riiulid). Teostatakse kohtpuhastus klaaspindadele ja klaasustele. Puhastakse lülitid, pistikud ja juhtmed. Puhastatakse uste ja akende piidad ja lingid. Kööginurga puhastus. Ühiskasutatavates vannitubades/WC-des pestakse ja desinfitseeritakse WC-potid, kraanikausid. Puhastusteenindaja vahetab prügikotid, täidab olmepaberite  ja seepide dosaatorid.

Teenuse hind sõltub ruumide suurusest ja iseloomust, koristussagedusest, asukohast ning määrdumise astmest.

Rakendame alati personaalse lähenemise, et leida parim lahendus, arvestades konkreetse kliendi vajadusi ja võimalusi.
POSITIIVSETE PUHASTUSELAMUSTENI!

Mida kliendid meie kohta räägivad

Hoolime oma klientidest ning anname endast kōik, et tagasiside oleks positiivne.

Õnnelikku klienti
0 +
Google reiting
0

Meie koostööpartnerid 

 
Image
Image
Image
Image